اجتماعی

آخرین اقدامات برای ثبت «روز تهران» فردا در صحن شورا بررسی می‌شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی و اصلاح مواردی از پیشنهاد ارائه شده به شورای فرهنگ عمومی کشور برای تعیین روز تهران در تقویم رسمی کشور خبر داد.

به گزارش پیشران؛ علیرضا نادعلی، سخنگوی شورا با اشاره به برگزاری یکصد و هشاد و یکمین جلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در روز یک‌شنبه شانزدهم مهر ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸:۴۵ الی ۱۲ در تالار رسمی ساختمان شورا، گفت: با توجه به اینکه ما در هفته تهران قرار داریم و تلاش داریم تا یک روز بعنوان “روز تهران” در تقویم رسمی کشور ثبت شود، فردا موضوع طرح این پیشنهاد به شورای فرهنگ عمومی کشور برای تعیین روز در صحن مورد بررسی اعضای شورای شهر تهران قرار گرفته خواهد شد و در این خصوص، اصلاحاتی در تبصره ماده واحده آن انجام خواهد گرفت.

گفتنی است، یک فوریت تصویب نامگذاری روز تهران، روز پایتخت ایران اسلامی در یکصد و هفتاد نهمین جلسه رسمی شورا به تصویب صحن رسیده بود.

سخنگوی شورای شهر افزود: گزارش حسابرس رسمی شورای شهر تهران در خصوص حسابرسی “شرکت خدمات کالای شهروند” برای سال‌های مالی ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نیز قرائت گزارش کمیسیون اصلی (برنامه و بودجه)، دیگر دستور جلسه صحن شورا می‌باشد.

وی در پایان به بررسی و تعیین تکلیف ۳۰ پلاک ثبتی از حیث باغ بودن، در دستور کار یکصد و هشتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا