سیاسی

استیصال رژیم صهیونیستی در برابر پاسخ‌های مقاومت

نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: رژیم صهیونیستی امروز به دلیل پاسخی که از جریان مقاومت دریافت کرده، عصبانی است و به استیصال رسیده است.

 

به گزارش خبرگزاری پیشران؛  محمد حسن آصفری با اشاره به حمله هوایی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق و شهادت ۷ مستشار نظامی کشورمان اظهار داشت: رژیم صهیونستی پاسخ رفتار‌های خود را پیش‌تر و در جبهه مقاومت دریافت کرده است.

 

نماینده مردم «اراک، کمیجان و خنداب» در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی امروز به دلیل پاسخی که از جریان مقاومت دریافت کرده، عصبانی و به استیصال رسیده است.

 

آصفری با بیان اینکه اقدام اسرائیل پیرو حمله هوایی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، خلاف توافقات و پروتکل‌های بین المللی است، تاکید کرد: رژیم اشغالگر قدس در پی عصبانیت خود از اقدامات صورت گرفته در جنگ غزه، دست به چنین اقداماتی می‌زند که باید گفت این اقدامات بدون پاسخ نمی‌ماند.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از سویی دیگر می‌بایست دبیر کل سازمان ملل درقبال این اقدامات اسرائیل موضع گیری کرده و اعتراض خود را نشان دهد. همچنین شورای امنیت سازمان ملل نیز باید مقابل چنین رفتار‌های رژیم صهیونیستی بیاستد.

 

آصفری تصریح کرد: اگر پیرو اقدامات رژیم صهیونیستی، حملات نظامی به کنسولگری‌ها باب شود دیگر کسی نمی‌تواند حافظ امنیت در این موضوعات باشد و در این صورت، مطمئنا این مشکلات به همه کشور‌ها سر ریز خواهد شد.

 

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدام رژیم صهیونیستی پیرو حمله هوایی به کونسولگری ایران در دمشق از روی استیصال و عصبانیت این رژیم بود، گفت:رژیم صهیونیستی امروز مشکلات زیادی در مسائل داخلی خود داشته و توان مدیریت این مشکلات را ندارد.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همچنین ما شاهد استعفا‌های برخی از وزرای رژیم صهیونیستی بودیم که نشان می‌دهد این رژیم در شرایط بحرانی قرار دارد.

 

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور در مجلس بیان کرد: از سویی دیگر اعتراضات مردم در سرزمین‌های اشغالی با اقدامات این رژیم همخوانی ندارد که این خود نشان از یک بهم ریختگی سیاسی دارد.

 

آصفری در ادامه با اشاره به فرارسیدن یوم الله روز قدس تاکید کرد: انشا الله مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس که نسبت به سال‌های گذشته تفاوت‌های زیادی دارد، یک بار دیگر انزجار خود را نسبت به رژیم کودک کش صهیونیستی نشان خواهند داد./صدا و سیما 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا