سیاسی

انتخابات از جلوه‌های آزادی بیان در کشور است

انتخابات یکی از عرصه‌های ترویج مدارا و از جلوه‌های آزاد اندیشی و آزادی‌بیان در کشور است.

انتخابات از جلوه‌های آزادی بیان در کشور است

به گزارش پیشران؛ حجت الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در بخشی از جلسه درس خارج فقه خود گفت: برگزاری پرشور و حداکثری این انتخابات موجب خوشحالی و امیدواری دوستان و دلسردی دشمنان ملت ایران خواهد شد.

وی افزود:دشمن همواره تلاش کرده با کم رنگ جلوه دادن توفیقات و برجسته سازی کاستی‌ها، در جامعه ایجاد یأس و ناامیدی کند و در نتیجه موجب شکل گیری فضایی سرد در انتخابات شود که به فضل الهی و هوشیاری ملت تاکنون در انتخابات مختلف شکست خورده و این‌بار نیز ملت دشمن را مأیوس خواهد کرد.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب موجب مصونیت، قدرت و امنیت کشور است؛ گفت: در اوایل انقلاب دشمن احساس کرد ایران به جهت وقوع انقلاب در ضعف است، لذا به کشورما حمله کرد؛ حمله به ایران توطئه و نقشه آمریکا بود. امروز نیز آن دشمنان همچنان وجود دارند و منتظر فرصت هستند.

وی با اشاره به پیشرفت‌ها و توفیقات کشور در عرصه‌های گوناگون، افزود: ایران با خلق افتخارات عظیم در بخش‎های مختلف علمی، فناوری و نظامی، نور امید در دل‌های مسلمان و مستضعفان جهان روشن کرده و به ملت‌ها اعتماد به نفس ایستادگی در برابر مستکبران و زورگویان جهان را داده است.

حجت الاسلام مروی گفت: امروز ایران یک بازیگر مهم در منطقه است به طوریکه صلح و ثبات در خاورمیانه بدون نقش آفرینی ایران مقتدر، مستقل، آزاد و پیشرفته میسر نیست و دشمن می‌داند که در این منطقه ایران اجازه اجرایی شدن توطئه‌های شوم را به آنها نخواهد داد.

وی افزود: حضور نامزد‌ها و چهره‌های جدید و توانمند در کنار شخصیت‌های با تجربه در عرصه انتخابات، نشان از توانایی نظام جمهوری اسلامی در پرورش نخبگان و مدیران تازه دارد و این رویش‌ها و حضور در صحنه ملت برای ادامه گام‌های مصمم نظام اسلامی ضروری است.

تولیت آستان قدس رضوی گفت:حضور مردم سرمایه گرانقدر و قابل اتکا نظام است، لذا مسئولان باید از آن پاسداری و با کار جهادی و تلاش در مسیر رفع مشکلات جامعه، دِین خود را به مردمی که از بطن آنها بالیده‌اند، ادا کنند؛ مسیر پیشرفت، آبادی، اقتدار و رفع مشکلات کشور از شاهراه تلاش، همکاری، همگرایی و عزم و اتحاد ملی می‌گذرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا