فرهنگی

بررسی عدالت آموزشی با حضور وزیر آموزش و پرورش در «پرسشگر»

برنامه «پرسشگر» این هفته پنجشنبه و جمعه با موضوع عدالت آموزشی از شبکه آموزش سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش پیشران؛ طبق اعلام روابط عمومی شبکه آموزش سیما، برنامه «پرسشگر» با رویکرد آموزش که هر هفته جمعه‌ها از شبکه آموزش پخش می‌شد، این هفته به طور ویژه پنجشنبه و جمعه با موضوع عدالت آموزشی از شبکه آموزش سیما روی آنتن می‌رود.

این برنامه پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه با حضور رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش، حمیدرضا خان محمدی، معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس وشهریار صالحانی، مدیر کل حوزه ریاست سازمان نوسازی مدارس پخش می‌شود.

همچنین، جمعه ۱۱ اسفند ماه علی ذوعلم، رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، محمود مهرمحمدی، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس، حسنی مهمان برنامه «پرسشگر» خواهند بود.

در این دو برنامه موضوع عدالت آموزشی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. مخاطبان این برنامه می‌توانند سوالات خودر را به ۳۰۰۰۰۷۴ ارسال کرده تا به آن‌ها پاسخ داده شود.
«نذر عشق» در حمایت از مدارس محروم و گزارش مردمی از دیگر بخش‌های این برنامه است.

برنامه «پرسشگر» به پیگیری چالش‌های تحول در نظام آموزش و پرورش منطبق بر دستورات و بیانات مقام معظم رهبری و بر اساس اسناد بالا دستی در قالب گفت‌وگو‌های زنده با اجرای علی عبدالعالی جمعه‌ها ساعت ۲۱ از شبکه آموزش سیما پخش می‌شود./میزان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا