سیاسی

برگزاری ۸۰ نشست دانشجویی اعضای دولت در ۲ ماه

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت گفت: ۸۰ نشست دانشجویی با حضور اعضای دولت، شامل وزرا، معاونان رئیس جمهور و معاونان وزرا در دو ماه تشکیل شد که بی‌سابقه است.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ سپهر خلجی، امروز چهارشنبه در حیاط دولت گفت: مقام معظم رهبری در سال‌های گذشته به دولت‌ها امر کردند که مسئولان به دانشگاه‌ها بروند و گزارشی از اقدامات و خدمات دولت را مستقیم برای دانشجویان و قشر نخبه کشور بیان کنند؛ ضمن اینکه پیوندی بین دولت و دانشگاه‌ها برقرار می‌شود.

برگزاری ۸۰ نشست دانشجویی اعضای دولت در ۲ ماه
رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت تأکید کرد: شاید این حضور در دولت‌های دیگر هم وجود داشته است، اما با توجه به اهتمام رئیس جمهور بر اجرای امر رهبری، در این دولت از دو ماه پیش، کمیته‌ای تشکیل دادیم و با پیگیری‌های انجام شده، زمینه حضور مسئولان را در دانشگاه‌ها فراهم کردیم.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، تا ۱۹ آذر، ۸۰ نشست دانشجویی با حضور اعضای دولت، شامل وزرا، معاونان رئیس جمهور و معاونان وزرا در دو ماه تشکیل شد که بی‌سابقه است. علاوه بر آن، دامنه حضور مسئولان در دانشگاه‌ها را به استانداران امتداد دادیم و همه آنان در دانشگاه‌ها حضور پیدا کردند.

خلجی، تصریح کرد: این حضور از جهت برقراری ارتباط، تبیین دستاورد‌های دولت و رفع ابهامات دانشجویان، خوب است. این موضوع، محدود به روز دانشجو نیست و با توجه به کمیته‌ای که تشکیل شده است، دائمی خواهد بود.
/صدا وسیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا