سیاسی

تاکید مجلس خبرگان بر حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده باید مورد توجه همه دلسوزان انقلاب باشد.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ آیت‌الله سیداحمد خاتمی در گفتگویی در پایان یازدهمین نشست هیئت رییسه و روسای کمیسیون‌های خبرگان رهبری تصریح کرد: اجلاس بین الاجلاسین طبق مصوبه آیین نامه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد و روسای کمیسیون‌ها مسائل موجود را گزارش دادند.

وی افزود: در این اجلاس تقریبا همه اعضا دیدگاه‌ها و نظراتشان را بیان کردند، اما یکی از نگرانی‌ها موضوع فرهنگی و اتفاق جانگداز شیراز بود که خانم محجبه‌ای آنچنان از سوی هنجارشکنان مظلوم واقع می‌شود.
وی ساماندهی معیشت مردم را محور دیگر مذاکرات اعضای خبرگان رهبری در این نشست خواند و افزود: رییس جمهور گزارشی در این باره ارائه و به سوالات اعضا نیز پاسخ دادند و عمدتا بر موضوع امید آفرینی در جامعه تاکید کردند؛ با اینکه موفقیت‌ها فراوان است، اما دشمنان بر ناکامی‌ها می‌دمند و از موفقیت‌ها نمی‌گویند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اعضای مجلس خبرگان مشاهده کردند که مسئولان خدمتگزار در صحنه هستند و تمام همتشان بر رفع مشکلات است.

آیت الله خاتمی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری تصریح کرد: در این نشست بر حضور مردم در انتخابات آینده بسیار تاکید شد؛ باید تلاش کرد اصول مد نظر مقام معظم رهبری یعنی سلامت، رقابت و حضور حداکثری مد نظر همه دلسوزان انقلاب باشد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به خدمات دولت تاکید شد که اقدامات رسانه‌ای دولت باید قوی‌تر باشد، افتتاح دو ابر بیمارستان هزار تخت خوابه در تهران تنها گوشه‌ای از خدمات فراوان است، در همه عرصه‌های اقتصادی، بهداشت، امنیت و… تلاش‌ها زیاد است.

وی افزود: در این جلسه به آقای رییسی گفته شد که این مطالب به مردم نه یکبار بلکه بار‌ها گفته شود، تا خدمات دولت از سوی مردم دیده شود./صدا سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا