سیاسی

توضیح وزیر کشور درباره وضعیت «آرمیتا گراوند»

وزیر کشور درباره آخرین وضعیت «آرمیتا گراوند» یادآور شد که: این مسئله یک مسئله کاملاً شفاف و روشن است. یک حادثه و اتفاقی بود که ممکن است هر روز در هر جای کشور اتفاق بیفتد

به گزارش پیشران؛ احمد وحیدی در حاشیه نشست با استانداران در جمع خبرنگاران داخلی، گفت: در جلسه امروز که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد دو موضوع در دستور کار بود.

وی محرومیت زدایی را اولین دستور کار جلسه امروز عنوان کرد و افزود: در حوزه محرومیت زدایی پیشنهاداتی برای تسریع و تکمیل پروژه‌ها توسط استانداران مطرح شد که معاون اول رئیس جمهور موارد مطرح شده به ویژه آبرسانی به مناطق محروم را یادداشت کرد.
وی ادامه داد: مولدسازی موضوع دوم جلسه بود. با کمک منابع حاصله می‌توان پروژه‌های بسیاری را دنبال کرد. اگر استانداران اختیارات بیشتری در این زمینه پیدا کنند، می‌توانند کارهای خوبی در حوزه‌های عمرانی انجام دهند.

وزیر کشور همچنین در پاسخ به این پرسش که وضعیت «آرمیتا گراوند» به کجا رسید؟ گفت: این مسئله یک مسئله کاملاً شفاف و روشن است. یک حادثه و اتفاقی بود که ممکن است هر روز در هر جای کشور اتفاق بیفتد.
وی ادامه داد: دشمنان کشور به خصوص شکست خوردگان سیاسی نمی‌خواهند فضای عمومی کشور آرام باشد. آنان تلاش کردند کشور را به آشوب بکشانند، اما از ملت تو دهنی خوردند. آنان همچنان تلاش می‌کنند از هر اتفاقی یک حادثه و ماجرا بسازند.
وزیر کشور از بی‌اعتنایی مردم به غرض ورزیهای آشوبگران سخن گفت و افزود: ملت ما به دروغگویی‌های این افراد و ساختن داستان‌هایی برای التیام درد خودشان که نتوانستند در بین ملت ایران اغتشاش ایجاد کنند را پوشش دهند و عجیب این است که از هر ماجرایی به جای همدردی آن را وجه المصالحه سوء استفاده‌های شیطنت آمیز خود می کنند.
وزیر کشور تاکید کرد: این مسئله توسط شهرداری و سایر دستگاه‌های مسئول پیگیری شد. پدر و مادر این دختر جوان نیز به روشنی سخن گفتند. افرادی که نه جان این دختر برایشان اهمیت دارد و نه سخنان پدر مادر، او تلاش کردند این حادثه را به داستانی حاشیه‌دار تبدیل کنند که موفق نشدند. دروغگویی این افراد موجب رسوایی شان می‌شود و کسی به آن اهمیتی نمی‌دهد./ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا