فرهنگی

حسین سازور: آبروی حاصل از دستگاه سیدالشهدا باید خرج جبهه حق شود

مداح اهل بیت(ع) گفت: نمی‌توانیم روضه بخوانیم و بگوییم سیاسی نیستیم و از مظلومان جهان نگوییم. آنچه آبرو در دستگاه سیدالشهدا(ع) به دست آوردیم اگر خرج دفاع از حق نشود، خرج شیطان خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ گردهمایی ذاکران و مداحان سراسر کشور از صبح امروز دوشنبه ۸ آبان‌ماه در سالن ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین آغاز به کار کرد.

حسین سازور مداح اهل بیت(ع) در این مراسم ابتدا شعرخوانی داشت و پس از آن گفت: تابلویی که جهان مقابل همه قرار داده است، جایی برای کسی باقی نگذاشته است. صدای اعتراض مردم جهان با هر دین و مسلک علیه جبهه دشمن بلند است. فطرت خدایی مردم جهان آنان را به اعتراض واداشته است اما در این بین طبقات خاص دنیا مانند دانشمندان، سیاستمداران و افراد خاص وظایف مهمی دارند که می‌توانند با مواضع خود جبهه حق را تقویت کنند یا کمک کار جبهه باطل باشند.

وی ادامه داد: امروز روز امتحان تمام اقشار جامعه است. امروز مؤثرترین اقشار جامعه وظایف سنگینی دارند. این افراد ممکن است خاسته یا نخاسته آب در آسیاب دشمن بریزند. ما امروز چگونه درباره وقایع بعد از وفات پیامبر، غربت امام حسن و عاشورا قضاوت می‌کنیم؟ چگونه لعنت می‌کنیم افرادی را که غربت و مظلومیت جبهه حق را دیدند یا بی‌تفاوت سکوت کردند یا به جبهه باطل پیوستند. در آینده درباره ما هم همین قضاوت‌ها خواهد شد.

سازور تصریح کرد: رهبری فرمودند دنیا در پیچ تاریخی قرار دارد. وارثان تمام جنایتکاران گذشته در آمریکا پ رژیم صهیونسیتی خلاصه شده است، چگونه می‌توان در برلبر آن سکوت کرد یا جبهه حق را به بهانه واهی تضعیف کرد. آیا جنایت آمریکا در جای جای دنیا ظلم بین نیست مکر امام زمان با ظلم مقابله نمی‌کند؟

این مداح اهل بیت گفت: چرا عده‌ای آدرس غلط می‌دهند و می‌گویند آنها سنی هستند، این دلیل می‌شود؟ چرا عده‌ای جبهه باطل را بزرگ می‌کند و جبهه حق را خوار می‌کند و علاوه بر تبلیغ این گزاره‌های غلط، نسخه سازش را می‌پیچیند. دوران استقامت پیامبر در بهثت، دوران خانه نشینی امیرالمؤمنین، دپران غربت امام حسن(ع)، دوران درس آموز عاشورا، دوران مبارزات حضرت زهرا با اندک یاران باقیمانده برای ما تماماً درس است.

وی ادامه داد: با تمام اعتقاد و یقین می‌گویم که امروز صراط مستقیم همان راه و شیوه‌ای است که رهبر انقلاب طی می‌کند. آیت‌الله حسن زاده آملی می‌فرمود گوشتان به دهان حضرت خامنه‌ای باشد که او گوشش به دهان امام زمان(عج) است.

سازور گفت: امروز جهاد تبیین در جبهه‌های متعدد وظیفه شرعی، قانونی و عشقی برای ماست. ما در جبهه و مشیر رهبر انقلاب از انحراف‌ها به دور خواهیم بود.

این مداح اهل بیت(ع) افزود: افراد بسیاری در فتنه‌ها و آشوب‌ها مغلوب شدند و به دامن غرب رفتند که ختی در این میان می‌توان از مرجع تقلید هم نام دارد. شیطان مسؤولیت، شیطان طلبکاری از انقلاب، شیطان جمعیت، شیطان متنفذین از جامعه و … همه در کار هستند تا ما هم از جدا افتادگان انقلاب شویم.

وی گفت: نمی‌توان امروز روضه خواند و بگوییم سیاسی نیستیم و از مظلومان جهان نگوییم. آنچه از آبرو و … در دستگاه سیدالشهدا(ع) به دست آوردیم اگر خرج دفاع از حق نشود، خرج شیطان خواهد شد./فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا