اخباراقتصادی

رشد دو برابری درآمد تپسی در سال آینده

مدیرعامل تپسی با اشاره به توانمندی‌ فنی در به کارگیری هوش مصنوعی و نقاط قوت تپسی در مسیر رشد این شرکت گفت: وارد حوزه‌های جدید از کسب و کارها شدیم و دو برنامه دیگر در چند ماه آینده معرفی خواهد شد.

به گزارش حبرگزاری پیشران؛ میلاد منشی پور مدیرعامل شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس(تپسی) در اولین مجمع عمومی عادی سالانه تپسی اظهار کرد: در اولین مجمع این شرکت سهامداران نسبت به آینده امیدوار بوده و از سهم و دارایی که خریده بودند پشتیبانی داشتند.

وی با بیان اینکه از نظر درآمدی و سوددهی طبق وعده داده شده انجام شد، گفت: در سال ۱۴۰۱ میزان ۶۲۵ میلیارد تومان درآمد داشتیم که در سال ۱۴۰۰ میزان ۲۴۰ میلیارد تومان بود و در مقایسه با سال مالی گذشته امسال بیش از دو و نیم برابر سود این شرکت افزایش یافت.

مدیرعامل شرکت تپسی اضافه کرد: این درآمدها از تاکسی‌های برخط بوده و در سال ۱۴۰۱ تعداد کاربران فعال شرکت بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته است.

منشی‌پور با اشاره به اینکه ۷۰ درصد سوددهی از افزایش سفرها و ۳۰ درصد از افزایش قیمت بوده است، افزود: در سال ۱۴۰۱ گستره جغرافیایی ۶۵ درصد و تعداد سفرهای روزانه ۷۵ درصد نسبت به سال قبل رشد قابل ملاحظه‌ای داشته و به ۳۲ شهر اصلی و تقریبا تمام مراکز استان و شهرهای بزرگ جمعیتی تحت پوشش خدمات‌دهی سفر این شرکت ارائه می‌شود.

وی به توانمندی‌های فنی در به کارگیری هوش مصنوعی و نقاط قوت تپسی در مسیر رشد این شرکت اشاره و عنوان کرد: وارد حوزه‌های جدید از کسب و کارها شده که می‌توان به تپسی گاراژ برای فروش ملزومات رانندگان، حمل و نقل درون و برون شهری و سوپر برنامه اشاره کرد و دو برنامه دیگر در چند ماه آینده معرفی خواهند شد.

مدیرعامل تپسی ابراز کرد: برای سال آینده رشد دو برابری درآمدها پیش بینی شده تا درآمدبه یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال و سوددهی به سه برابر برسد./فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا