سیاسی

رصد سامانه رضایت‌سنجی مردم از عملکرد کارکنان دولت

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: هر ماه، سامانه رضایت‌سنجی مردم از عملکرد کارکنان دولت رصد می‌شود و اکنون، منتظر مشارکت مردم هستیم.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ میثم لطیفی، امروز چهارشنبه در حیاط دولت درباره سامانه رضایت‌سنجی از مردم که از هفته گذشته راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: سامانه کیو آر کُد، سامانه‌ای است که همه کارکنان با یک کُد و از راه تلفن‌های همراه، ارزیابی می‌شوند.

رصد سامانه رضایت‌سنجی مردم از عملکرد کارکنان دولت

معاون رئیس جمهور، تصریح کرد: همه کارکنان دولت، یک سامانه متمرکز دارند و برای هر فرد، یک کُد صادر و این سامانه در محل حضور او نصب شده است تا مراجعان با تلفن همراه به چهار پرسش، پاسخ دهند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، گفت: بر این اساس، مراجعان به پرسش‌هایی مانند «آیا از کیفیت کار، راضی بودند؟ آیا احترام لازم را انجام دادند؟ آیا کارم با سرعت انجام شده است؟ و آیا از نحوه رفتار و برخورد کارکنان، راضی بودید؟» پاسخ می‌دهند.

لطیفی، اظهار داشت: با این روند، هر ماه این نظرسنجی رصد می‌شود و اکنون، منتظر مشارکت مردم هستیم تا بر اساس نظر آنان از نحوه رضایت‌مندی مردم مطلع شویم.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در پاسخ به این پرسش که آیا تا پایان امسال، استخدام جدید داریم؟ تصریح کرد: این جذب در حوزه آموزش و پرورش را تا پایان سال خواهیم داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا