روایت پیشرفت

روایت پیشرفت دانش بنیان‌های حوزه سلامت در دومین نمایشگاه سلامت بنیان/ رونمایی از ۲۰ محصول جدید

دومین نمایشگاه محصولات دانش بنیان حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی (سلامت بنیان) با حضور دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت و مشارکت بیش از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان فردا در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران رسما آغاز می‌شود.

به گزارش پیشران؛ در این دوره از نمایشگاه سلامت بنیان، حضور و استقبال شرکت‌های فناور و دانش بنیان نسبت به سال گذشته، ۶۰ درصد افزایش یافته و در این نمایشگاه، ۲۰ محصول جدید دانش بنیان شامل ۱۱ قلم دارو، ۲ فرآروده طبیعی و سنتی و ۷ مورد تجهیزات و ملزومات پزشکی رونمایی می‌شود.
برپایی میز خدمت سازمان غذا و دارو با حضور رییس سازمان غذا و دارو، معاونان، مدیران و کارشناسان این سازمان از دیگر ویژگی‌های این دوره از نمایشگاه سلامت بنیان است.

برگزاری کارگاه رفع موانع تولید محصولات دارویی در ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ روز یکشنبه ۲۴ دیماه، رفع موانع تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی در ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز دوشنبه، مدل کسب و کار شرکت‌های دانش بنیان جهت تولید محصولات استراتژیک در ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ روز دوشنبه، تسهیل در امور بانکی و گمرکی شرکت‌های حوزه سلامت بنیان در ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ روز دوشنبه و همچنین الزامات توسعه صادرات محصولات سلامت بنیان در ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز سه شنبه از برنامه‌های جنبی این نمایشگاه است.

دومین دوره نمایشگاه سلامت بنیان در روز‌های یکشنبه تا سه شنبه ۲۴ تا ۲۶ دیماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای علاقه‌مندان است.

/دانشجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا