فرهنگی

زلفی‌گل: تحول کشور در گروه تحول دانشگاه است زلفی‌گل: تحول کشور در گروه تحول دانشگاه است

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تحول کشور در گروه تحول دانشگاه است، ظرفیت‌های فراوانی در سایر بخش‌های علمی و دانشگاهی وجود دارد و در صورت حمایت صنایع از دانشگاه و دانشجویان به منظور کسب آموزش حین تحصیل ظرفیت فناوری در کشور ایجاد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امروز در نشست «دانشگاه آینده، حکمت بنیان و تبدیل علم به فناوری» که در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه جامع امام حسین به عنوان یک دانشگاه ماموریت‌گرا موفقیت فراوانی برای کشور داشته است که عمده‌ترین دلیل موفقیت این واحد آموزشی ایجاد شرایط برای فعالیت عملی حین آموزش است. این الگو در وزارت بهداشت با حضور دانشجو و استاد بر بالین بیمار اجرا شده و عملا کلاس درس را تبدیل به میدان عمل کرده است.

وزیر علوم تصریح کرد: در دانشگاه امام حسین(ع) ارتباط خوبی با صنایع مختلف شکل گرفته است و همراهی صنایع با فضای آموزشی این دانشگاه توانسته منجر به کارآفرینی شود.

زلفی گل بیان کرد: تحول کشور در گروه تحول دانشگاه است، ظرفیت‌های فراوانی در سایر بخش های علمی و دانشگاهی وجود دارد و در صورت حمایت صنایع از دانشگاه و دانشجویان به منظور کسب آموزش حین تحصیل ظرفیت فناوری در کشور ایجاد خواهد شد.

/ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا