اقتصادی

سخنگوی هواپیمایی ایران ایر اعلام کرد؛ پیام عدم موجودی بلیت‌های اربعین به معنای تکمیل ظرفیت نیست

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: هنگام خرید بلیت برای اربعین پیام عدم موجودی به معنای نبود ظرفیت نیست صرفا بلیت‌ها به تدریج برای فروش ارائه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ حسام قربانعلی مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران روز جمعه (۲۷ مرداد) در جمع خبرنگاران با اشاره بر کاهش نرخ قیمت بلیت‌های اربعین در یک بازه زمانی مشخص، گفت: در تاریخ ۲۷ مرداد الی ۹ شهریور از مسیر نجف به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) به نرخ ۲ میلیون ۵۰۰ هزار تومان است و بلیت‌های عتبات عالیات برای زوار از هم‌اکنون قابل خریداری با این نرخ مشخص شده در سایت ایران ایر خواهد بود و ناموجود بودن بلیت به معنای تکمیل ظرفیت نیست صرفاً برای عدم از دسترس خارج شدن سایت فروش بلیت مجبور به عرضه پلکانی بلیت‌ها در طول روز و بازه‌های زمانی مختلف برای فروش هستیم.

سخنگو ایران ایر در ادامه تصریح کرد: براساس بخشنامه سازمان هواپیمایی کشور فروش بلیت‌ها در قالب گروه‌های ۹ نفره است و درواقع عدد انتخابی برای تعداد نفرات حداکثر عدد ۹ خواهد بود و بیش‌از این تعداد غیرمجاز است.

قربانعلی در پایان گفت: تلاش می‌رود با ایجاد فرآیند نظارت و کنترل بازار فروش بلیت‌های اربعین توان جلوگیری از دست‌های پشت پرده داشته باشیم و با حداکثر امکانات با کیفیت‌ترین خدمات را به مسافرین ارائه خواهیم داد./مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا