ورزشی

شاهکار وفایی در رقابت های آزاد اسنوکر بریتانیا ۲۰۲۳

حسین وفایی با راه‌یابی به نیمه نهایی مسابقات اسنوکر جهانی حریف مارک ویلیامز نماینده سرشناس ولز شد.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ مسابقات اسنوکر آزاد بریتانیا (کازو) ۲۰۲۳ از تاریخ ۲۵ سپتامبر تا ۱ اکتبر ۲۰۲۳ (۹ – ۳ مهر ۱۴۰۲) برگزار می شود و حسین وفایی نماینده ارزنده اسنوکر کشورمان از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران به مصاف گوکیانگ چینی رفت و با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی دست پیدا کرد و مقتدرانه به جمع ۴ نفر برتر این دوره از مسابقات راه پیدا کرد.

وفایی در فریم پنجم بریک ۱۳۴ و در فریم هفتم بریک ۱۲۵ را به ثبت رساند تا آمادگی خود در این رقابت ها را به رخ حریفان بکشاند. حسین وفایی با این پیروزی در مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۸ روز شنبه ۸ مهر ماه ۱۴۰۲ به مصاف مارک ویلیامز نماینده کشور ولز و دارنده رنکینگ ۱۰ اسنوکر حرفه ای ها خواهد رفت.

وفایی در مرحله نخست این مسابقات الیور براون انگلیسی را ۴ بر ۲ شکست داد در دور دوم این مسابقات نیز موفق شد یوان سیجون را با نتیجه مشابه شکست دهد و در ادامه نیز گرام دات را با نیتجه ۴ بر ۲ شکست داد و و به جمع هشت نفر برتر راه پیدا کند. در مرحله یک چهام پایانی نیز در مقابل گوکیانگ چینی با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی دست پیدا کرد تا مقتدرانه به جمع ۴ نفر برتر این مسابقات راه پیداکند.

مبلغ کلی جایزه نقدی این مسابقات ۴۷۸ هزار پوند انگلیس است و قهرمان مبلغ ۱۰۰ هزار پوند دریافت خواهد کرد. مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات در دوره قبل این مسابقات در سال ۲۰۲۲ ، رایان دی ولزی است که موفق شد در دیدار نهایی با نتیجه ۱۰ بر ۷ مارک آلن ایرلندی را شکست دهد./فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا