اجتماعیاخبارفرهنگی

فراخوان ثبت نام دانشجویان در طرح ملی ترویج کار آفرینی

ثبت نام دانشجویان در طرح ملی ترویج کارآفرینی در راستای عدالت آموزشی برای دانشجویان علاقه‌مند به یادگیری کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار و حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز و تا ۳۱ تیرماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ نظر به ابلاغ آئین نامه طرح ملی ترویج کارآفرینی از سوی اداره کل پشتیبانی امور فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای توسعه اقتصاد پایدار، کار آفرین و برپایه دانش، ثبت نام در «طرح ملی ترویج کار آفرینی» ویژه دانشجویان با هدف شناسایی استعدادها و توانمندسازی افراد و تیم‌های خلاق، نوآور و کار آفرین و نیز ایجاد ارتباط کارآمد مهارت و دانش با خلاقیت و نوآوری در کار آفرینی و فراهم کردن زمینه مناسب برای ایجاد کسب و کارهای موفق و کارآفرینانه آغاز و تا ۳۱ تیرماه ادامه دارد.

براساس این گزارش، دانشجویان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پس از نیم‌سال دوم تحصیلی می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس: www. napp. ir مراجعه کنند.

گفتنی است با توجه به سهمیه اختصاصی دانشگاه جامع علمی کاربردی و محدودیت برای حضور در این طرح دانشجویان دارای ایده برتر نوآورانه در رویدادهای استارت آپی، دانشجویان فعال در مراکز نوآوری و کار آفرینی علمی کاربردی، دانشجویان فعال در حوزه کار آفرینی و دارای طرح کسب و کار و دانشجویان مناطق محروم و کمتر توسعه یافته دارای اولویت پذیرش هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا