اقتصادی

قیمت‌های ارز و طلا بازهم نزولی شد

در معاملات امروز بازار ارز و طلا، قیمت دلار و سکه با کاهش روبرو شد.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، بدون تغییر قیمت‌ ۴۱ هزار و ۲۵۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۰۶ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار امروز در بازار ارز تهران و به نرخ توافقی صرافی در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۴۸ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۵۶ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۳۴۸ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، دلالان مقابل صرافی‌ها امروز ‌قیمت دلار را ۴۹ هزار و ۵۰ تومان اعلام می‌کنند که نسبت به روز گذشته کاهش قیمت ۱۵۰ هزار تومانی دارد، کارشناسان معتقدند دلار به زودی وارد کانال ۴۸ هزار تومانی خواهد شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ با کاهش ۲۸۳ هزار تومانی به نرخ ۲۴ میلیون و ۸۶۷ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۲۶۰ هزار تومانی، به قیمت ۲۷ میلیون و ۹۱۴ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار امروز، به نرخ ۱۵ میلیون و ۱۹۶ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز با کاهش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۱۰ میلیون و ۱۸۳ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، ۲ میلیون و ۳۱۶ هزار تومان کشف قیمت شد و طلا در بازار نیز به قیمت ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۸۱ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ بدون تغییر قیمت ۱۹۵۸ دلار بود./فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا