اجتماعیاخبار

ماراتن تهیه شیرخشک ادامه دارد

باوجود اینکه مشاور سازمان غذا و دارو سجاد اسماعیلی عنوان می‌کند هیچ مشکلی در تأمین شیرخشک‌های معمولی(رگولار) وجود ندارد اما همچنان برخی خانواده‌ها از کمبود و گرانی برخی برندهای شیرخشک گلایه دارند.

به گزارش پیشران؛ پدر آوین سه ماهه می‌گوید از روزی که شیرخشک با کدملی نوزاد عرضه می‌شود تا امروز اوضاع هیچ فرقی نکرده است. داروخانه‌های محل‌مان (خیابان انقلاب) شیرخشک مورد نیاز نوزاد من را ندارند، تمام داروخانه‌های مسیر رفت وآمدم تا محل کار(پیروزی) را زیر و رو می‌کنم اما دریغ از چندقوطی شیرخشک!

صبح امروز مشاور سازمان غذا و دارو سجاد اسماعیلی عنوان کرد «علاوه بر افزایش تولید این فرآورده، ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار قوطی شیرخشک رگولار در آذرماه بدون تغییر قیمت تأمین و توزیع شده است.»

از اواخر مهرماه و درپی بروز کمبود شیرخشک، مسوولان وزارت بهداشت اقدام به واردات این کالای استراتژیک کردند و تاکنون چند محموله شیرخشک وارد کشور شده است.

با وجود افزایش تامین و تولید شیرخشک، داروخانه‌ها عنوان می‌کنند اوضاع به نسبت ماه قبل بهتر شده ولی توزیع برخی برندها قطره‌چکانی است و نمی‌توانیم به همه متقاضیان به تعداد زیاد شیرخشک ارائه دهیم.
/فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا