اجتماعی

معاون اداره کل بهزیستی استان تهران خبر داد: همه معتادان متجاهر غربالگری می‌شوند

معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان تهران با اشاره به فعالیت هشت مرکز غربالگری در این استان، گفت: با ظرفیت‌سازی شکل گرفته توسط بهزیستی همه معتادان جمع‌آوری شده غربالگری می‌شوند.

  به گزارش پیشران؛ علیرضا محمدی افزود: از ابتدای دولت سیزدهم با همکاری بین بخشی و هم افزایی سایر دستگاه‌ها و مجموعه‌ها موفق به افزایش ظرفیت ۲۵ هزار نفری مراکز ماده ۱۶ ترک اعتیاد برای نگهداری و ساماندهی معتادان متجاهر در استان تهران شده‌ایم.

وی یادآورشد: با ایجاد هشت مرکز غربالگری در سطح استان تهران امکان غربالگری برای همه معتادان متجاهر جمع آوری شده در استان تهران مهیا شده است.

محمدی اضافه کرد: اکنون نیز بر اساس نیازسنجی و مقررات حاکم و همکاری سایر دستگاه‌های عضو از جمله فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی امکان هرگونه افزایش ظرفیتی را در استان تهران پیگیری خواهیم کرد.

معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان تهران گفت: این اداره کل اکنون یک هزار و ۳۰۰ نفر ظرفیت برای ساماندهی معتادین متجاهر در شرق استان تهران در اختیار دارد و با همکاری فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و سایر دستگاه‌های همکار در این موضوع، افزایش ظرفیت مورد نیاز می‌تواند محقق شود.

/ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا