فرهنگی

هنرمندان متعهد و امام رضایی «مظلومیت ملت فلسطین» را فریاد زدند

جمعی از هنرمندان تجسمی کشورمان در صحن قدس حرم مطهر امام رضا (ع) آثاری با موضوع فلسطین خلق کردند. این رویداد هنری با عنوان «من‌ القدس الی ‌القدس» آغاز و در آن هنرمندان با زبان هنر مظلومیت مردم غزه را فریاد زدند.

به گزارش پیشران؛ جمعی از هنرمندان تجسمی کشورمان در صحن قدس حرم مطهر امام رضا (ع) آثاری با موضوع فلسطین خلق کردند. این رویداد هنری با عنوان «من‌ القدس الی ‌القدس» و با همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی و با هدف حمایت از مردم بی‌دفاع غزه برگزار و در آن ۱۴ نفر از هنرمندان برجسته تجسمی کشور آثار هنری خود را با موضوع فلسطین و جبهه مقاومت اسلامی خلق کردند.

هنرمندان شاخص و برجسته‌ کشورمان از جمله مسعود نجابتی، حسن روح‌الامین، علی بحرینی، علیرضا خالقی، عباس برزگر گنجی، احمد منصوب، مهدی میری، محمدعلی نادری، محسن اسدی، حمید قربان‌پور، مهدی امینی، سعید خاتمی، احمد پژمان و مهدی انفرادی در این رویداد بزرگ حضور دارند.
محسن هوشمند رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی به عنوان بانی این برنامه و در حاشیه افتتاحیه این رویداد گفت: رویداد هنری و رسانه‌ای «من ‌القدس الی ‌القدس» حاوی این پیام است که هنرمندان انقلابی پای کار حمایت از مظلومان به ویژه مردم مظلوم فلسطین هستند و ظرفیت‌های خود را برای همصدایی با آن‌ها پای کار می‌آورند. در کنار این تلاش هنرمندانه، برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای پوشش رسانه‌ای و بازنشر تولیدات این رویداد انجام شده تا آن را در ابعاد بین‌المللی انعکاس دهیم و از این طریق نیز حامی مردم غزه باشیم.

هنرمندان شرکت‌کننده در این رویداد، آثاری را در رشته‌های نقاشی و نگارگری با محوریت همبستگی با جبهه مقاومت اسلامی تولید خواهند کرد و در پایان رویداد، این آثار در قالب‌های مختلف مورد استفاده و بازنشر قرار می‌گیرند./سینماپرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا