اجتماعی

کمک نقدی مردم ایران به غزه از مرز ۹۰۰ میلیارد ریال گذشت

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با گذشت ۳۷ روز از پویش بشردوستی جمعیت هلال احمر، میزان کمک‌های نقدی هموطنان ایرانی به مردم مظلوم فلسطین از مرز ۹۰۰ میلیارد ریال عبور کرد.

به گزارش خبرگزاری پیشران؛ وحید سلیمی گفت: پویش بشردوستی با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی به نفع مردم مظلوم غزه از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی از ۱۷ مهرماه آغاز شده است و همچنان با قوت ادامه دارد.

سلیمی تصریح کرد: از ابتدای فراخوان رسمی این پویش در تاریخ ۱۷ مهر تا روز سه‌شنبه ۲۳ آبان، افزون بر ۹۰۶ میلیارد ریال از سوی مردم کشورمان به شماره حساب‌های رسمی جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی واریز شده است.

وی همچنین به کمک ۲۶ میلیارد ریالی مردم نوع دوست کشورمان به زلزله‌زدگان ولایت هرات افغانستان در قالب پویش آفتاب مهربانی خبر داد و مجموع کمک‌های نقدی ایرانیان به غزه و افغانستان را طی ۳۷ روز اخیر افزون بر ۹۳۲ میلیارد ریال اعلام کرد.

رئیس سازمان داوطلبان افزود: هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به مردم مظلوم فلسطین را به شماره حساب۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶ نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۵*۱۱۲* واریز کنند./صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا